Loader
20000
81
7

Hakkımızda

Türkmen Teknik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti, dışa bağımlı Türk Tekstil sektörünün yedek parça ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Topçular/İstanbul’da kurulmuştur.

 

Geçen yıllar içinde Türkmen Teknik, hem ürün sayısını hem de hizmet kalitesini gözle görülür bir şekilde arttırmıştır. Bugün Türkiye'nin önde gelen tekstil fabrikalarına ve aynı zamanda yurtdışındaki tekstil firmalarına üretim ve satış yapan, çözüm ortaklığı noktasında partnerlerine her anlamda destek olan bir şirket haline gelmiştir.

 

Hali hazırda tekstil sektörünün plastik, kauçuk, sac metal,talaşlı imalat,otomasyon,elektrik ürünleri ihtiyaçlarını büyük oranda yerli olarak sağlamaktadır.

 

Türkiye’nin önde gelen firmaları ile rekabet eden Türkmen Teknik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti sürekli yeni teknolojiye yatırım yaparak üretim kalitesini ve verimliliğini arttırmaktadır. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği önem firmanın hizmet verdiği sektörlerde önemli bir yedek parça tedarikçisi haline gelmesini sağlamıştır.

 

Türkmen Teknik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti Tekstil gelişimi, ilerlemesi için gerekli olan gücünü tecrübeli,eğitimli ve araştıran personelinden almaktadır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Şirketimizin kısa vadeli hedefi Türk Tekstil sektörünün en iyi yedek parça üreticilerinden biri olmaktır.

 

Tüm Dünya’daki Tekstil üreticilerine; yedek parça sağlayan esnek, tam zamanında, müşteri odaklı, paydaşlarını sürekli geliştiren, sektör ve ürün standartlarını belirleyen, ileri teknoloji kullanan, insana ve çevreye saygılı bir çözüm ortağı kuruluş olmaktır.

Ürün Gruplarımız

Tekstil iplik fabrikalarının ihtiyacı olan her türlü yedek parça ve ekipman tedariği konusunda hizmet vermekteyiz.

  • Markalar

Ağırlıklı olarak Almanya ve İtalya menşeili iplik makinelerinin yedek parçalarının imalat, ithalat ve ihracatını yapmaktayız. Hizmet verdiğimiz markalar arasında Marzoli, Savio, Schlafhorst, Trützschler, Vouk gibi dünya çapında kullanılan iplik makineleri gelmektedir.

İplik Makinası Yedek Parçaları

  • Markalar

Marzoli, Savio, Schlafhorst, Trützschler marka iplik makinelerinin tüm hidrolik-pnömatik ihtiyaçlarının tedariği yapılmaktadır, bunların başında Camozzi, Crouzet, Parker, Asco, Smc, Pemaks, Tekmak gibi markalar gelmektedir.

Hidrolik – Pnömatik

  • Markalar

İplik Makinelerinin ihtiyacı olan inverter, sensör, plc, röle, kontaktör, enkoder, fan, redüktör gibi yedek parçaların satışı yapılmaktadır, bu ürün gruplarındaki başlıca markalarımız Siemens, Delta, Camozzi, Carlo Gavazzi, Crouzet, Sunx, Saiet, Datasensör, Datalogic, Telemecanique, Baumer, Adda, Sunon, Ebmpapst, Taida, Bonfiglioli, Motovario, Rossi, Gamak’tır.

Otomasyon - Elektronik – Elektrik

  • Markalar

Tekstil fabrikalarının ihtiyacı olan rulman, kayış, ölçüm aletleri, contalar, endüstriyel yağlar, mekanik salmastralar ve daha çok farklı hırdavat malzemelerinin satışını yapmaktayız, satışını yaptığımız başlıca markalar arasında Continental, Habasit, Megadyne, Optibelt, Gates, Bando, Fag, Skf, Ina, Suptex, Skt, İzeltaş, Atlaş, Klüber, Molykote, Shell, RS400, Mitutoyo, Burgmann, Emse, Rotaseal yer almaktadır.

Hırdavat Malzemeleri

Impressum

TÜRKMEN TEKNİK İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

 

VERGİ NO: 8790654478 BAYRAMPAŞA V.D.  TİCARET SİCİL NO : 940513

 

MERSİS NO : 0879065447800019

Bize Ulaşın

Tüm soru ve önerileriniz bizim için değerli, bağlantıya geçmek için yandaki formu kullanabilirsiniz, mesajlarınız mümkün olan en kısa sürede cevaplanacaktır.

Orta Mah. Maltepe Cad. Emintaş Onur San. Sit. No:29/154 Bayrampaşa/İstanbul

+90 212 577 66 92

info@turkmenteknik.com

+90 539 667 01 54

import@turkmenteknik.com

export@turkmenteknik.com

Adres:

Telefon:

E-Posta: